Robin Hood Boechout
Sportvereniging van de handboogschutter.
Olympisch – Compound – Traditioneel
Voor jong en oud.


Over Ons

Onze vereniging is in 1952 opgericht. Na omzwervingen in Mortsel en Hove zijn we in 1972 geland in Boechout. Hier bieden we de mogelijkheid aan de handboogschutter om zijn sport en passie te beoefenen. Zowel binnen als buiten, voor jong en oud, alle handboogdisciplines inclusief mogelijkheid tot luchtdoelschieten.

Beschikbare schietstanden

Binnen Schietstand tot 25m

Buiten Schietstand tot 90m

Ons Sport Bestuur

Mark Wouters

Voorzitter

Tel: 0477/49 88 57
mark.wouters@robinhoodboechout.be

Marleen Sanchez

Ondervoorzitter

Tel: 0471/31 46 44
marleen.sanchez@robinhoodboechout.be

Bart Kwick

Secretaris

Tel: 0486/42 09 66
bart.kwick@robinhoodboechout.be

Katrien Markey

Penningmeester

Tel: 0487/76 17 84
katrien.markey@robinhoodboechout.be

Xander Wouters

Jeugdbegeleider


xander.wouters@robinhoodboechout.be

Tony Van Havere

Leden Beheer

Tel: 0499/76 86 25
tony.vanhavere@robinhoodboechout.be

Ulrik Van Oosterwijck

Materiaalmeester

Tel: 0498/57 11 52
ulrik.vanoosterwijck@robinhoodboechout.be

Yorick Cleerbout

Webmaster

Tel: 0479/94 61 96
yorick.cleerbout@robinhoodboechout.be

Ons VZW Bestuur

Tom Markey

Voorzitter

Marleen Sanchez

Penningmeester

Pieter Markey

Secretaris

Bezoek Ons

Robin Hood VZW
Borsbeeksesteenweg 45
2530 Boechout
info@robinhoodboechout.be
Onder.nr. 0420 875 872 (Dit is geen telefoon nummer)
BE86 0010 5626 7150

Contacteer Ons!